Tábor s Rozárkou 2019

Leto sa nám už blíži a my máme pripravené pre deti tábory. :)

Denný tábor pre deti je od 8:00 do 17:00.

Deti majú zabezpečené jedlo 3x denne – z toho jedno teplé jedlo- polievku a hlavné.

Počas celého pobytu majú zabezpečený pitný režim, ovocie a nejaké sladkosti alebo zmrzlina.

Každé dieťa dostane diplom, cd s fotkami, vecnú cenu na  pamiatku a batôžtek.

V cene je tiež zahrnutý pedagogický dozor a animátori.

 

Turistický tábor– jeho cieľom je viesť deti k pohybu a spoznávaniu prírody, naučiť deti čítať mapy a zorientovať sa podľa nich, vedieť určiť svetové strany, poradiť si bez telefónu a tabletu atď.. Na každý deň je prichystaný bohatý program- súťaže, hry, turistika.

Turistiku budú mať 4x do týždňa (v závislosti od počasia) a jeden deň budú mať voľný- v stredu na oddych a rekreáciu.

 

Cesta okolo sveta za 5 dní

  1. deň- Stroj času nás prenesie aj do dôb dávno minulých, kde po boku starých indiánov budeme bojovať proti zlu, kde sa na chvíľu staneš súčasťou ich osady Natu-La, pomôžeme im postaviť típí a zasúťažíme si v streľbe z luku. S miestnym šamanom si a tancujeme rituálny tanec hula-hula, alebo si s ním zahráme futbal a získame patent na výrobu ochranných amuletov.
    2.deň- vezmeme deti do Indie, poskladáme si bájky o Indii, ukážeme si ako sa tam žije, čo tam asi jedia a priblížime si detskú jogu pod vedením jogínky.                                                                                               3.deň- deti bude čakať Afrika, zvyky a tance, ktoré sú typické pre Afriku- budeme skúšať prenášanie vody, a mnohé iné súťaže. Vytvoríme si z hliny africké zviera. A budeme lúštiť africké písmo.                                                                                    4.deň-   Ďalší deň bude patriť starému kontinentu, čiže Európe. Európa je známa tým, že v nej majú pôvod olympijské hry, preto deti budú súťažiť v rôznych športových disciplínach, kde si vytvoria tímy a celý deň budú v nich súťažiť a na záver dostanú medaile.                                                    5.deň- ukončíme s deťmi na Slovensku – pôjdeme spoločne na menšiu turistiku po slovenských kopcoch. Naučia sa pripravovať slovenské jedlo. A samozrejme, veľa –veľa hier.

prihláska tábor !